Oczyszczanie twarzy i ciała

Masz problem z nadmiernym wydzielaniem sebum, trądzikiem lub pozostałościami po nim w postaci blizn zanikowych, walczysz z rozszerzonymi porami, chcesz pozbyć się przebarwień lub drobnych zmarszczek? Twoja skóra twarzy jest zmęczona, pozbawiona kolorytu i blasku?
Jeśli choć jeden z tych problemów dotyczy Ciebie to oczyszczanie wodorowe jest Twoim idealnym zabiegiem kosmetologicznym.
Intensywne oczyszczenie strugą wody pod ciśnieniem, nasyconej pęcherzykami medycznego wodoru działa jak ultra precyzyjny peeling. Wnika w pory i najdrobniejsze zagłębienia usuwając wszystkie pozostałości makijażu i kosmetyków, których nie można w inny sposób się pozbyć.
Uzyskujemy efekt świeżej i wypoczętej twarzy.

Hydroimpact

Hydroimpact został opracowany przez renomowaną firmę SkinRex z Korei Południowej. To pierwsze na świecie urządzenie do oczyszczania wodorowego ustanowiło niedościgniony standard zabiegowy. Różnica kryje się w opatentowanych ogniwach wodorowych oraz systemie obiegu wody. W czasie krótszym niż 10 minut przez pory skóry przepływa około dwóch litrów wody wysoko nasyconej atomami wodoru. Jednocześnie pozostałości są sterylnie odprowadzane. Skóra pozostaje świeża, czysta i rozświetlona.
Najważniejsze działanie wodoru to dobroczynna właściwość polegająca na wybiórczej neutralizacji wolnych rodników hydroksylowych, które są destrukcyjne dla komórek ludzkich i bezpośrednio odpowiedzialne za ich uszkadzanie, obumieranie lub mutowanie, również w formy nowotworowe. Skutkuje to zatrzymaniem procesów starzenia skóry na poziomie komórkowym.
Metoda ta potwierdzona jest szeregiem badań naukowych. Wodór ma medyczne zastosowanie w leczeniu chorób powodowanych przez wolne rodniki. Ogromne sukcesy odnotowano też w walce z chorobami wewnętrznymi i w onkologii. Producent aparatury Hydroimpact otrzymał akredytację na zastosowanie generatorów wodoru także w kosmetologii. Od tej pory oczyszczanie wodorowe stało się jednym ze sztandarowych zabiegów, z jakich korzystają na co dzień Japonki i Koreanki.
Dzięki nam do tego grona możecie dołączyć również Wy!
Zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny, bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Nie powoduje podrażnień i może być stosowany dla każdego typu skóry – w tym naczyniowej, atopowej, a także szczególnie wrażliwej. Nie wymaga też żadnego przygotowania poza standardowym demakijażem w razie konieczności. To po prostu podarowana sobie godzina wspaniałego relaksu.

Wskazania
  • zabieg kosmetologiczny stworzony dla kobiet i mężczyzn,
  • dla osób w każdym wieku,
  • dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry,
  • szczególnie wskazany dla skóry twarzy eksponowanej na działanie zanieczyszczeń powietrza miejskiego i komunikacyjne,
  • dla cery naczyniowej efektem zabiegu jest poprawa uszczelnienia naczyń krwionośnych, wygładzenie i lekkie rozjaśnienie skóry oraz poprawa jej kolorytu,
  • ujędrnienie, odmłodzenie, wypełnienie zmarszczek – skóra po zabiegu jest dobrze nawilżona, napięta, zmarszczki wygładzone a opuchnięcia zmniejszone.
  • rewitalizacja – zabieg polecany szczególnie dla cery zmęczonej, pozbawionej blasku, odwodnionej. Po zabiegu wzrasta poziom nawilżenia skóry. Cera jest odżywiona, nabiera blasku, poprawia się jej koloryt.
  • dla cery trądzikowej – zabieg reguluje wydzielanie sebum, łagodzi stany zapalne skóry, koi skórę. Zabieg wspomaga gojenie się ran, wyrównuje koloryt skóry.
  • pod oczy – zabieg redukuje zmarszczki wokół oczu a także opuchnięcia i cienie pod oczami. Skóra jest napięta, nawilżona. Zabieg stymuluje wzrost i odnowę tkanek.

Zabieg jest w pełni bezpieczny dla kobiet w ciąży i podczas karmienia,
a także dla osób o skórze trądzikowej, z przebarwieniami i rozszerzonymi porami.